Aukštaitijos baidarių centras - Šventoji, Buka, Nikaja, Kiauna, Žeimena

Adresas: Sabalunkų k.7, Zarasų r.
Telefonas: 8-624-23838
El. paštas: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Tinklapis: http://zygiaibaidaremis.lt/
Facebook: http://www.facebook.com/zygiaibaidaremis/?fref=ts

Baidarės: Vienvietės, Dvivietės
Maršrutai: Lengvi, Vidutiniai, Sudėtingi
Nakvynė: Sodyboje, Stovyklavietėje, Palapinėse
Pirtis: Yra
Dirba: Sausis, Vasaris, Kovas, Balandis, Gegužė, Birželis, Liepa, Rugpjūtis, Rugsėjis, Spalis, Lapkritis, Gruodis

Siūlome Jums keliauti ir mėgautis gražiausiais Rytų Aukštaitijos regione baidarių maršrutais, kur upės vingiuoja regioniniuose ir nacionaliniuose parkuose. Naujų VISTA baidarių nuoma ir žygiai Šventosios, Nikajos, Būkos ir Kiaunos upėmis.

Baidarių žygiams siūlome Jums polietilenines „Vista“ baidares, kurios yra pritaikytos pasiplaukiojimui srauniose ar ramiose upėse, mažesniuose ar didesniuose ežeruose. Jūsų patogumui ir komfortui šių dviviečių baidarių sėdynės yra reguliuojamos, kartu yra reguliuojamos ir atramos kojoms. Baidarės yra patogios, nes į jas telpa daug bagažo, patogu įlipti ir išlipti, ji atspari smūgiams ir sudėtinga ją apversti. Jeigu su Jumis keliauja vaikai, ne bėda, į šias baidares galima įmontuoti vaikišką sėdynę.

 

Galime pasiūlyti maršrutus Gražutės regioniniame, Aukštaitijos nacionaliniame, Sartų regioniniame ar Labanoro regioniniuose parkuose. Turime maršrutų ne tik vienos dienos, bet ir dviejų ar trijų dienų plaukimams. Taip pat dažnai plukdome ir keturias ar ne penkias dienas. 

 

Planuojama ir organizuojama maršrutus pagal jūsų pageidavimus, todėl galima suplanuoti ir romantišką dviejų žmonių plaukimą ir didelės įmonės kolektyvo plaukimą. Pagal poreikius surandame nakvynės vietas stovyklavietėse ar sodybose, jeigu reikia, surandame papildomai pramogų.